TEAM LISTS
FDJFL

U/13

No Name HT Club
  Zac Horsley   (Coach)
1 Jamie Matheson 157 Bonbeach YCW
2 Charlie Rowe 155 Mount Eliza
3 Jhai Farrar 155 Frankston Dolphins
5 Archie Hough 151 Frankston Dolphins
6 Kylan Mitchell 154 Langwarrin
7 Jonah O'Connor 157 Carrum Patterson Lakes
8 Ricky Ellis 160 Langwarrin
9 Shannon Dudley-Maude 168 Chelsea
10 Archie Wilson 169 Mount Eliza
11 Charlie Pearson 150 Edithvale Aspendale
12 Levi Wonnacott 149 Edithvale Aspendale
13 Kaden Savannah 167 Langwarrin
14 Patrick Bloink 175 Frankston YCW
15 Jackson Muscillo 162 Frankston Dolphins
19 Harrison Doughton 150 Mount Eliza
20 Chad Bertrand 155 Langwarrin
21 Jake Duncanson 135 Devon Meadows
22 Hunter Clarke 169 Cheslea
23 Flynn Webster 172 Edithvale Aspendale
24 Elwood Peckett 160 Bonbeach YCW
25 Callum Bassett 170 Karingal
26 Jacob Duryea 173 Frankston YCW
27 Charlie Orchard 160 Langwarrin
29 Alexander Cortese 188 Edithvale Aspendale
30 Cooper Hynes 173 Bonbeach YCW

U/14

No Name HT Club
  Brad Sykes   (Coach)
1 Max Jackson 167 Langwarrin
2 Max Poulios 170 Langwarrin
3 Hayden Brittain 180 Langwarrin
4 Harry DeMattia 178 Edithvale Aspendale
5 Zane Snowden 176 Langwarrin
6 Nicholas Harvey 175 Frankston Rovers
7 Thomas Baguley 180 Carrum Downs
8 Jontee Catterick 185 Frankston YCW
9 Jasper Newstead 181 Mount Eliza
10 Flynn Wood 172 Devon Meadows
11 William Deutsher 162 Mount Eliza
12 Jordan Downie 164 Edithvale Aspendale
13 Hudson Rigg 150 Mount Eliza
14 Ben Hopkins 165 Langwarrin
15 Bailey McIndoe 164 Langwarrin
18 Harry Marks 178 Langwarrin
20 Jet Di Santo 170 Carrum Patterson Lakes
22 Patrick Marden 166 Frankston Rovers
25 Will Hindle 173 Edithvale Aspendale
26 Mark Ackerman 186 Langwarrin
27 Brodie Carpenter 170 Langwarrin
28 Johnny Ogilvy 169 Frankston Dolphins
29 Oliver Pfister 168 Mount Eliza
30 Peter Goulas 165 Seaford
35 Aiden Westlake 174 Frankston Dolphins

U/15G

No Name HT YOB Club
  Georgia Walker     (Coach)
1 Maddison Fischer-Baker 160 2004 Karingal
2 Laura Natoli 156 2004 Seaford
3 Breanna Caples 164 2004 Devon Meadows
4 Poppy Gardner 166 2005 Seaford
5 Brianna Finlay 161 2004 Karingal
6 Poppy Grose 157 2005 Frankston Dolphins
8 Emily Shepherd 165 2004 Frankston Dolphins
9 Mikayla Williamson 169 2005 Seaford
10 Akasha Stickland 157 2004 Pines
11 Charlotte Blair 166 2004 Devon Meadows
12 Samantha Scheffer 174 2004 Bonbeach YCW
13 Abbey Tregellis 172 2004 Bonbeach YCW
17 Amelie Blair 172 2004 Devon Meadows
18 Eleanor Butler 163 2004 Frankston Dolphins
19 Olivia Cornwall 164 2005 Karingal JFC
20 Deni Dalais 174 2005 Mount Eliza
21 Madison Otto 173 2005 Dolphins
22 Jemma Ramsdale 171 2005 Pines
23 Talzyn Roberts 165 2004 Carrum Patterson Lakes
24 Rekita Knowles 169 2005 Pines
25 Isabel Davis 162 2004 Mount Eliza
29 Isabella Betinsky 163 2005 Pines
31 Georgia Mann 175 2005 Frankston Dolphins
32 Bella James 172 2005 Pines

U/15

No Name HT Club
  Peter Freeman   (Coach)
1 Seth Harris 168 Devon Meadows
2 Hugo Nosiara 174 Mount Eliza
3 Ethan Patten 165 Edithvale Aspendale
4 Blake Pullen 178 Langwarrin
5 Tarrant Wallace 168 Edithvale Aspendale
6 Maxwell Ford 182 Edithvale Aspendale
7 Jordan French 181 Mornington
8 Harvey Gleeson 191 Bonbeach YCW
9 Harrison Jones 184 Mount Eliza
10 Jack Turner 184 Edithvale Aspendale
12 Phoenix Brennan 186 Devon Meadows
13 Diesel Brousse DeLabrode 180 Langwarrin
14 James Charlton 183 Frankston Dolphins
15 Steven Dimopoulos 182 Frankston YCW
16 Ty Kirkwood 183 Devon Meadows
17 Jaxson Mead 186 Carrum Downs
18 Jess McManus 194 Frankston Dolphins
19 Billy Taylor 194 Mount Eliza
22 Samuel Latreille 165 Carrum Downs
24 Benjamin Charles 176 Langwarrin
25 Owen Williams 185 Mount Eliza
26 Will Hetherington 168 Devon Meadows.
37 Connor Morgan 178 Devon Meadows
38 Kulang Kulang 189 Frankston YCW
39 Jordan Sprie 187 Devon Meadows
40 Jackson Hartgen 180 Frankston YCW

U/16

No Name HT Club
  Craig McIndoe   (Coach)
3 Jyelin Moli 193 Langwarrin
4 Lachlan Hodder 184 Mount Eliza
5 Flynn Kelly 177 Langwarrin
6 Sam Ridgway 175 Carrum Patterson Lakes
7 James Maguire 178 Carrum Patterson Lakes
8 Callum Pola 182 Seaford
9 Luke Filippone 180 Carrum Patterson
10 Hunter Quint 182 Frankston Dolphins
11 Noah Saracino 168 Frankston Dolphins
12 Jai Culley 188 Langwarrin
13 Samuel Van Brummelen 187 Langwarrin
14 Mitchell Jenkins 184 Carrum Patterson Lakes
15 Chuong Leah 188 Bonbeach YCW
17 Tom Sullivan 178 Langwarrin
19 Josh Cornish 188 Langwarrin
20 Cooper Jackson 190 Mount Eliza
21 Liam Stephens 183 Carrum Patterson Lakes
22 Tyler Cane 176 Carrum Patterson Lakes
23 Daniel Otto 184 Langwarrin
24 Toby Paul 187 Carrum Patterson Lakes
25 Shannon McCullagh 170 Langwarrin
26 Lachlan Doughton 184 Mount Eliza
27 Kane Timms 181 Carrum Patterson Lakes
28 Fletcher McMillan 192 Devon Meadows
30 Joel Burton 199 Carrum Patterson Lakes

U/17

No Name HT Club
  Sam Fox   (Coach)
3 Brodie Scully 160 Seaford
5 Aaron Henderson  190 Seaford
6 Christopher Buttner 192 Seaford
10 Joel Stevens 185 Mount Eliza
11 Tommi Piket 179 Seaford
12 Luke Long 184 Frankston Dolphins
13 Jakob Fleming 185 Frankston Dolphins
14 Darcy Fox 186 Seaford
15 Angus Mooney 182 Mount Eliza
16 Barkley Kepae 180 Pines
17 Christian Geitenbeek 188 Mount Eliza
18 Luke Philp 160 Seaford
19 Jackson Vaughan 185 Langwarrin
20 Benjamin Stephenson 179 Frankston Dolphins
21 Flynn Sinclair 180 Frankston Dolphins
22 Sunny Peckett 179 Bonbeach YCW
23 Jasper O'Neill 183 Mount Eliza
24 Matt Gorman 180 Mount Eliza
25 Cody Charlton 178 Langwarrin
26 Riley Hosie 177 Seaford
27 Jai Block 179 Frankston Dolphins
28 Luke Cox 180 Seaford
29 Adam Kiely 171 Pines
30 Harrison Rowe 182 Mount Eliza
36 Ethan Woolley 180 Edithvale Aspendale

U/18G

No Name HT YOB Club
  Steve Rowe     (Coach)
2 Tabatha Jones 174 2002 Seaford
7 Mollie Bridgman 170 2002 Edithvale Aspendale
8 Sequoia Farris-White 179 2002 Edithvale Aspendale
9 Keira Rimmer 165 2002 Edithvale Aspendale
11 Lana Harris - Dent 174 2002 Frankston Dolphins
12 Taylor Grimmer 171 2002 Bonbeach YCW
13 Ella Scott 169 2002 Edithvale Aspendale
14 Taylor Mullins 170 2002 Langwarrin
15 Alexandra Smith 164 2002 Edithvale Aspendale
16 Bree Supple 159 2003 Mordialloc
17 Xiara McFarlane 166 2002 Mount Eliza
18 Fern Myrtle 172 2001 Seaford
19 Samantha Bortoli 167 2002 Edithvale Aspendale
20 Ally Pierce 171 2003 Chelsea
21 Felicity Jouvelet 169 2003 Devon Meadows
22 Jade Hillas 167 2003 Devon Meadows
23 Karah Thomas 165 2002 Langwarrin
24 Addison Loffler 161 2002 Bonbeach YCW
25 Maya Rich-Danks 155 2003 Frankston Dolphins
26 Alanah Strode 166 2002 Bonbeach YCW
27 Melanie Devine 166 2002 Langwarrin
28 Ashlinn Reilly 163 2003 Bonbeach YCW
29 Jasman Bell 164 2003 Frankston Dolphins
30 Lily Delves 162 2003 Langwarrin
SEJ

U/13

No Name HT Club
  Terry Gleeson   (Coach)
1 Mason Hall 148 Pakenham
2 Aaron Knight 153 Tooradin - Dalmore
3 Brodie Snooks 158 Officer
4 Dan Peters 156 Berwick Springs
5 Christopher Inverno 166 Beaconsfield
6 Dylan Nish 154 Berwick Spring
7 Cooper Morrison 154 Narre North
8 Mason Williams 162 Beaconsfield
9 Max Setches 157 Beaconsfield
10 Owen Skinner 160 Pakenham
11 Ryan Martini 159 Pakenham
12 Thomas Carney 171 Beaconsfield
13 Charlie Weller 153 Berwick
14 Blayden Mcdonald 165 Cora Lynn
15 Hayden Lamb 172 Cranbourne
16 Jack Mannix 169 Tooradin - Dalmore
17 Jackson Williams 174 Noble Park
18 Tarkyn Nicholls 164 Pakenham
19 Tyler Fowkes 173 Berwick
20 Raiden Bergman 172 Berwick
21 Logan Running 171 Endeavour Hills
22 Joshua Greig 180 Pakenham
23 Jordan Waters 196 Beaconsfield
24 Coren Giliam 167 Fountain Gate

U/14

No Name HT Club
  Ryan Hendy   (Coach)
1 Logan Downe 165 Berwick
2 Patrick Sinnema 183 Narre North Foxes
3 Jaylan Atton 160 Narre South Lions
6 Blake Westra 168 Berwick
7 Jesse Craven 164 Tooradin-Dalmore
8 Jack Wilson 174 Narre South Lions
9 Samuel Frangalas 177 Berwick Springs
10 Tige Bergman 185 Berwick
11 Toby Goswell 172 Pakenham
12 Tyler Lucas 157 Berwick Springs
13 Kade De La Rue 167 Beaconsfield
14 Boyd Tonking 167 Narre South Lions
15 Ethan Bell 187 Narre South Lions
16 Jack Grist 175 Beaconsfield
17 Luke Morrell 176 Beaconsfield
18 Kane Rudy 173 Pakenham
19 Logan Hiscock 185 Beaconsfield
20 Sam Woodward 182 Berwick
21 Kynan Ahul 177 Pakenham
22 Jamie Roberts 176 Beaconsfield
23 Jayden Blackman 183 Berwick Springs
24 Kobe Shipp 178 Beaconsfield
25 Brody Hill 175 Berwick
26 Thomas Falkingham 181 Pakenham

U/15G

No Name HT YOB Club
  Natasha Beck     (Coach)
2 Kheely Cornwall 159 2006 Cranbourne
3 Bianca Mirigliani 159 2004 Beaconsfield
4 Shae O'Connell 159 2004 Beaconsfield
5 Tahlia Cipriani 158 2005 Narre North Foxes
6 Chloe Colbert 166 2006 Beaconsfield
8 Lexxi Anderson 160 2004 Pakenham
9 Mia Taylor 163 2004 Berwick
10 Emerald Wood 165 2006 Cranbourne
11 Emily Hotchkin 164 2005 Beaconsfield
12 Georgia Miller 147 2006 Beaconsfield
13 Lanie Maclean 156 2004 Narre North Foxes
14 Christall Layfield 173 2004 Cranbourne
16 Shauna Vernon 172 2005 Berwick
17 Amber Clarke 173 2004 Narre North Foxes
18 Zahra Clavarino 184 2005 Berwick
19 Shelby Crothers 161 2006 Officer
20 Ashleigh Thomson 171 2005 Narre North Foxes
21 Chelsea Barkwith 162 2006 Officer
22 Georgia Malkoun 174 2004 Beaconsfield
23 Keeley Calderwood 178 2004 Narre North Foxes
24 Mia Chesterfield 173 2004 Pakenham
25 Tyler Mills 174 2005 Narre North Foxes
26 Tilani Dean 169 2004 Narre North Foxes

U/15

No Name HT Club
  Ben Corrie   (Coach)
2 Jarryd Maclaren 182 Beaconsfield JFC
3 Eric Prvulj 174 Berwick Springs JFC
4 Ben Sellings 191 Pakenham JFC
5 Noah Edwards 185 Berwick Springs JFC
6 Jaxon Binns 181 Berwick JFC
7 Koby Grass 186 Pakenham JFC
8 Xavier Shinners 181 Officer JFC
9 Tyson Pereira 166 Beaconsfield JFC
10 Tom Baillie 176 Beaconsfield JFC
11 Kody Seing 186 Beaconsfield JFC
12 Tyler Varlet 180 Beaconsfield JFC
13 Samuel Dual 182 Narre North Foxes FC
14 Alexander Mc Crae 183 Berwick JFC
15 Brendan Alievski 179 Parkmore JFC
16 Brody Hopkins 183 Narre South Lions JFC
17 Connor Mouat 183 Beaconsfield JFC
18 Hayden Brown 176 Beaconsfield JFC
19 Jack Cornish 181 Berwick Springs JFC
20 Thomas Clappers 191 Cranbourne JFC
21 Braedyn Bowden 193 Berwick JFC
22 Mitchell Szybkowski 187 Beaconsfield JFC
23 Colby Pernar 185 Beaconsfield JFC
24 Patrick Manno 186 Narre North Foxes FC
25 Mitchell Kemish 183 Lyndhurst FNC
28 Harrison Sala 180 Berwick JFC

U/16

No Name HT Club
  Peter Brough   (Coach)
1 Cooper Dunn 170 Beaconsfield
2 Caleb Van Oostveen 169 Berwick
3 Lachlan Auhl 175 Beaconsfield
4 James King 177 Narre North Foxes
5 Blake Petherick 176 Berwick
6 Noah Cannon 176 Berwick
7 Tyler Laing 175 Berwick
8 Tyler Hocking 179 Berwick Springs
9 Alex Nunziante-Sweeney 187 Narre North Foxes
10 Austin Waters 187 Beaconsfield
11 Bailey Stiles 178 Pakenham
12 Cooper Clarke 182 Narre North Foxes
13 Jack Lloyd 190 Beaconsfield
14 Lachlan Seskis 181 Beaconsfield
15 Mitchel Ferguson 184 Berwick
16 Sam Cachia 188 Beaconsfield
17 Taelor Reyment 187 Beaconsfield
18 Thomas Nelson 182 Berwick Springs
19 Zac Long 185 Berwick
20 Tristan Walton 190 Lyndhurst
21 Jack Cameron 182 Beaconsfield
22 Evan Allison 179 Berwick Springs
23 Nathan Dowsett 195 Beaconsfield
24 Bailey Collard 182 Beaconsfield
25 Corey Brown 184 Beaconsfield

U/17

No Name HT Club
  Mike Van Den Broek   (Coach)
1 Ben Forgarty 181 Beaconsfield
2 Cooper Wright 190 Officer
3 Eden Wishart 175 Beaconsfield
4 Jackson Pavanello 179 Beaconsfield
5 Jasper Sully 176 Berwick
6 Lenny Gorman 180 Beaconsfield
7 Vaughan Westwood 169 Berwick
8 Matthew Zuccolo 174 Pakenham
9 Riley Van Eede 167 Berwick
10 Cain Stansfield 186 Berwick
11 Corey Haslett 184 Pakenham
12 Jackson Knight 192 Berwick Springs
13 Joshua McCormick 174 Berwick
14 Luke Matson 193 Beaconsfield
15 Tyler Bushell 195 Beaconsfield
16 Zachary Stewart 183 Beaconsfield
17 Sam Mackinder 183 Beaconsfield
18 Josh Gualano 181 Berwick
19 Jacob Goicoa 186 Beaconsfield
20 Jaiden Camenzuli 187 Pakenham
21 Nathan Kannemeyer 189 Pakenham
22 Sage Mileto 188 Pakenham
23 Lachlan Chisholm 186 Beaconsfield

U/18G

No Name HT YOB Club
  Troy Hemming     (Coach)
1 Josie Parlapiano 157 2003 Beaconsfield
2 Katelyn Amos 158 2003 Narre Warren
3 Mikayla Cipriani 164 2003 Narre North Foxes
4 Samantha Price 157 2003 Narre North Foxes
6 Ky-ya Ward 167 2002 Narre North Foxes
7 Olivia Dodos 168 2003 Narre North Foxes
8 Hayley Dyer 173 2001 Beaconsfield
9 Emily Weston 163 2001 Pakenham
10 Rhian Skeggs 160 2002 Berwick
11 Teresa Cataldo 169 2002 Narre North Foxes
12 Hanna Gregory 155 2001 Beaconsfield
13 Rhianna Clemow 170 2003 Beaconsfield
14 Summer McKenzie 161 2003 Berwick
15 Cassidy Humphries 175 2002 Narre North Foxes
16 Paige Talbot 171 2002 Berwick
17 Sarah Edgar 164 2003 Berwick
18 Mia Parlapiano 164 2001 Beaconsfield
19 Leila Hill 174 2002 Berwick
20 Emily MacRae 167 2002 Berwick
21 Sarah Jamieson 168 2003 Narre North Foxes
22 Leah Frater 171 2002 Cranbourne
23 Georgia Kristalyn 165 2001 Beaconsfield
24 Jayde Smith 172 2002 Berwick
25 Chandlar Felton 177 2001 Fountain Gate
26 Talia Scherp 173 2001 Beaconsfield
AFL Yarra Ranges

U/13

No Name HT Club
  Dallas Spencer   (Coach)
1 Blake Morison 149 Seville
2 Riley Cameron 152 Healesville
3 Blake Cameron 153 Woori Yallock
4 Fraser Daff 155 Emerald
5 Kye Ryan 155 Upwey Tecoma
6 Oscar Pertzel 156 Belgrave
7 Dylan Walker 159 Wesburn
8 Jet Wilson 160 Mt Evelyn
9 Abel Teese 160 Monbulk
10 Harvey Smith 161 Woori Yallock
11 Brodie Coleclough 164 Belgrave
12 Isaac Tonkin 164 Olinda Ferny Creek
13 Todd Mackay 165 Monbulk
14 Shaun Gamley 166 Upwey Tecoma
15 Blair Wilson 171 Olinda Ferny Creek
16 Robbie Wood 171 Yarra Glen
18 Kynan French 172 Woori Yallock
19 Blake Muir 172 Wesburn
20 Luca Smith 173 Olinda Ferny Creek
21 Jak Ryan 173 Woori Yallock
22 Gabriel Conboy 175 Woori Yallock
23 Ronan Taylor 176 Woori Yallock
24 Mitchell Moulday 177 Emerald
25 Mason Turner 177 Emerald
26 Brody Hull 180 Yarra Glen

U/16

No Name HT Club
  Tim Wragg   (Coach)
1 Cooper Colee 162 Mt Evelyn
2 Declan Thiele 168 Mt Evelyn
3 Angus Smith 170 Woori Yallock
4 Aiden Norfolk 170 Wesburn
5 Liam O'Dea 173 Woori Yallock
6 Callum Bourne 174 Gembrook
7 Frank Seal 175 Olinda
8 Ben Bourke 176 Wesburn
9 Brad Langridge 177 Olinda
10 Lachlan Marr 178 Wesburn
11 Ben Grimes 178 Monbulk
12 Angus Sheldrake 170 Emerald
13 Jake Niclasen 181 Monbulk
14 Tyler Belloni 180 Olinda
15 John Koutros 182 Upwey Tecoma
16 Flynn Kroeger 182 Wandin
17 Lachlan Riddiford 182 Wandin
18 Liam Lourey 182 Olinda
19 Dylan Briggs 184 Woori Yallock
20 Bailey Syswerda 186 Mt Evelyn
21 Alex Green 187 Monbulk
22 Mitchell Candy 182 Gembrook
23 Ben Matthews 189 Upwey Tecoma
24 Patrick Snoxell 190 Gembrook
MPJFL

U/14

No Name HT Club
  Andrew Souter   (Coach)
1 Noah Rogers 153 South Mornington
2 Harry Van Raay 181 South Mornington
4 Wyatt Wilkinson 170 Mt Martha
5 Josh Van Der Horst 174 South Mornington
6 Pax Sheffield-Gunn 166 Somerville
7 Cooper Simpson 172 Mt Martha
8 Thomas Payne 176 Mt Martha
9 Jackson Haitana 174 South Mornington
10 Archer Sibley 175 South Mornington
11 Harrison Tulloch 172 Dromana
12 River Harris 178 Rye
13 Riley Cazaly 174 South Mornington
14 Charlie Bell 171 South Mornington
15 Luca Hagai 178 Hastings
16 Leon Brancatisano 174 South Mornington
17 Ty Cull 176 South Mornington
18 Austin Goddard 175 South Mornington
19 Mathew Friendly 175 Mt Martha
25 Patrick Lowry 173 South Mornington
26 Hamish O'Shea 185 Beleura
27 Jack Leete 170 Balnarring
28 Daniel Eason 181 Beleura
29 Jai Downing 182 Rye
30 Harley Boles 180 South Mornington
60 Kohan Bressan 182 Mt Martha

U/15G

No Name HT YOB Club
  Andrew Luwor     (Coach)
1 Taylah Gatt 156 2004 Beleura
2 Hayley Monk 159 2004 Somerville
3 Amber Haslem 161 2004 Balnarring
4 Matilda Westworth 170 2004 Beleura
5 Indigo Piper 162 2005 Somerville
6 Momo Guest 165 2004 Sorrento
7 Tara Heath 161 2004 Mt Martha
8 Tilly Hopkins 163 2004 Balnarring
9 Hayley Fitzgerald 172 2005 Pearcedale
10 Charlotte Spencer 168 2004 Beleura
11 Olivia Robinson 165 2004 Beleura
14 Charley Ryan 175 2004 Beleura
15 Katie Brackett 167 2004 Beleura
16 Maddison Graham 157 2005 Rye
18 Tara Quinn 166 2005 Balnarring
19 Sophie Butterworth 176 2005 Beleura
21 Indi Service-Brown 170 2004 Mt Martha
22 Mackenzie Eardley 181 2004 Beleura
23 Felicity Crank 175 2004 Mt Martha
25 Matilda McKenzie 167 2004 Beleura
27 Skye Mitchell 170 2005 Rye
28 Izabelle Leary 170 2004 Dromana
29 Ella Watts 180 2004 Mt Martha
30 Rochelle Rollo 170 2004 Beleura

U/15

No Name HT Club
  Max Urwin   (Coach)
2 Jesse Davidson-Lopo 168 Rye
5 Nick Collier 172 Dromana
6 Taj Campbell-Farrell 182 Rye
7 Thomas Buckley 180 Hastings
9 Connor Georgakopoulos 176 Pearcedale/Baxter
10 Rhyce Harvie 172 Pearcedale/Baxter
11 Henry Hustwaite 182 Rosebud
12 Angus Irvine 180 Rye
13 Walter Johnson 178 Red Hill
14 Cassidy Short 175 Rye
15 Phoenix Stevenson 177 Rye
16 Josh Whicher 180 Beleura
17 Jarvis Williams-Moses 177 Rosebud
18 Benjamin Barrett 180 Mt Martha
20 Alan Alexander 172 Mt Martha
22 Riley Simpson 173 Somerville
24 Angus Clark 181 Mt Martha
25 Miles Gouderiaan 174 Rye
26 Benjamin Fisher 195 Rosebud
28 Ronan Voigt 197 South Mornington
29 Devlin Webb 193 Somerville
39 Archie McGuiness 171 Pearcedale/Baxter
44 Finn Emile-Brennan 168 Rye
57 Nick Quint 172 Mt Martha
60 Ned Moodie 185 South Mornington

U/16

No Name HT Club
  Darren Murr   (Coach)
1 Fynn Ackerley 173 South Mornington
2 Joshua Young 177 Somerville
3 Cooper Bryan 179 Beleura
5 Jayden Adams 183 Beleura
6 Jarrod Gatt 163 Beleura
8 Noah Prabowo 173 Red Hill
11 Tom Vercoe 180 Beleura
12 Darcy Murr 177 Beleura
17 Lee Sheehan 171 Beleura
19 Mitchell Bell 180 South Mornington
21 Ben Hickson 182 Beleura
22 Joel Ivanovic 183 Red Hill
24 Jacob Sengstock 184 Mt Martha
26 Beau Braithwaite 185 Red Hill
28 William Walker 172 South Mornington
44 Lachlan Bryce 183 Beleura
47 Callum Tierney 172 Mt Martha
56 Noah Southwell 177 Mt Martha
56 Dante Selek 173 Dromana
58 Max Long 172 Mt Martha
59 Heath Bidgood 173 Beleura
67 Tom Lewis 185 Red Hill
68 Fergus Anderson 178 Sorrento
73 Kurtis Cameron 176 Red Hill South
82 Hudsyn Hill 196 Beleura

U/17

No Name HT Club
  Laurie Howard and Paul Lonsdale   (Coach)
1 Brodie Winsor 179 Rosebud
16 Taj Barber 169 Sorrento
17 Noah Crosling 185 South Mornington
18 Luke Settineri 183 Pearcedale
20 Ronan Vaipo 196 Somerville
32 Liam Wood 180 Pearcedale
38 Zac Cordina 185 Sorrento
40 Caelum Hacking 189 Dromana
41 Mitchell Kennedy 182 South Mornington
42 Sam Gooda 172 Beleura
43 Mason Smith 184 Dromana
44 Loghlin Whicher 176 Beleura
46 Jon Watson 183 Tyabb
48 Tom Kingston 176 Somerville
50 Jarvis Espie 177 Sorrento
54 Adam Harris 171 Dromana
57 Brodie Robertson 180 Pearcedale
63 Josiah Kyle 182 Tyabb
65 Jamie Rutherford 184 Tyabb
66 Charlie Stokes 179 Sorrento
69 Luke Rudolph 183 Pearcedale
72 Rhys Dupas 186 Somerville
73 Keilan Todd 182 Sorrento

U/18G

No Name HT YOB Club
  Peter Mantell     (Coach)
1 Katelyn Van Loo 161 2001 Somerville
7 Teagan Bitters 177 2003 Red Hill
8 Amelia Congreve 170 2002 Somerville
21 Ella Hilton 173 2003 Rosebud
23 Ash Jordan 171 2002 Rye
40 Jess Stepanavicius 166 2002 Rosebud
48 Alisha Kelly 170 2001 Pearcedale/Baxter
48 Ellie Papadopolous 170 2003 Rosebud
49 Willow Argus 175 2003 Beleura
49 Taylah Settineri 178 2003 Pearcedale/Baxter
52 Jacinta McLeary 171 2001 Mt Martha
57 Tahlia Everest 173 2003 Pearcedale/Baxter
58 Isabella Ciavola 173 2003 Pearcedale/Baxter
58 Mollie Radford 165 2001 Pearcedale/Baxter
63 Darcy McLaren 182 2002 Beleura
67 Hailey Citrine 158 2003 Mt Martha
70 Taylah Bourne 157 2003 Pearcedale/Baxter
73 Charlotte Wheatley 174 2003 Sorrento
76 Anais Williams 160 2003 Mt Martha
83 Rilee McManamny 172 2001 Somerville
HOME